Fototapety do sypialni - kolekcja dedykowana do niezwykłych wnętrz

Jeśli szukasz sposobu na stworzenie niezwykłej aranżacji sypialni, to oryginalna fototapeta z pewnością Ci w tym pomoże. W kolekcji fototapet dedykowanych do sypialni znajdziesz niezwykłe wzory i najpiękniejsze fotografie, które ozdobią Twoje pomieszczenie. Zapraszamy do obejrzenia niezwykłych dekoracji ściennych, z pomocą których stworzysz zachwycającą metamorfozę we wnętrzu. Wśród produktów z tej kategorii nie zabrakło fototapet 3d, które umieszczone w sypialni przy łóżku powiększą optycznie wnętrze i stworzą niesamowity efekt dekoracyjny. Innym, modnym motywem w sypialni są fototapety z kwiatami, które dodadzą romantycznego i kobiecego stylu w pomieszczeniu. Jeśli uwielbiasz naturę na fotografiach, to fototapety las w sypialni stworzą relaksacyjny nastrój. Nowoczesne wzory to również piękne pejzaże i efektowne grafiki, które przeznaczone są dla osób szukających designerskich rozwiązań w swoim mieszkaniu. W kolekcji Fototapet do sypialni nie zabrakło aktów i odważniejszych dekoracji, które idealnie sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz.

Obrazy do sypialni - obrazy ręcznie malowane oraz wydruki na płótnie

W kolekcji obrazów na płótnie do sypialni natrafisz na pomysłowe dekoracje ścienne. Szeroka oferta wydruków na płótnie do sypialni sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Obrazy dedykowane do sypialni to ciekawe i nowoczesne wzory. Nie brakuje motywów z kwiatami, portretów oraz pejzaży. Można znaleźć zróżnicowane dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Obrazy do sypialni to motyw, który znakomicie wygląda w kolorowych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy do sypialni jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w subtelnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów można dany obraz dopasować do aranżacji swojego mieszkania.

Parawan - idealne uzupełnienie sypialni

Parawan pochodzi z Chin, w Europie pojawił się już w XVI wieku. Od tego czasu stał się popularnym elementem wyposażenia zamożnych domów i pałaców. Niewielka, ruchoma ścianka okazała się doskonałym rozwiązaniem, aby tymczasowo podzielić przestrzeń i wydzielić strefy użytkowe. Parawan oprócz funkcji praktycznych, stosowany był również jako dekoracja pomieszczeń. Wykonany najczęściej z drewna, ozdobiony różnymi materiałami, tkaninami lub malowidłami stanowił oryginalną dekorację pomieszczeń. W kolejnych wiekach parawan ewoluował i dostosowywał się do aktualnych trendów. W ostatnim stuleciu dekoracyjność ustępowała funkcjonalności, przybierając w ostatecznej formie wygląd prostego, drewnianego przepierzenia. W ostatnich dekadach moda zainteresowała się ponownie potencjałem parawanów pokojowych. Od tamtej pory parawany mogły być wykonane z najróżniejszych materiałów - drewna, metalu, szkła. Ciekawą odmianą są parawany z nadrukowanymi fotografiami, dzięki temu dekoracja ta przedstawia szerokie spectrum możliwości. Szeroki wybór parawanów pod względem inspiracji, kolorów oraz wzorów pozwali odmienić wnętrze dowolnego pomieszczenia. Szczególnie pięknie wygląda jako ozdoba sypialni.